Yalçın Dümer: Hülya soyunurdu, perdesini tutardım

33 yıl önce beyazperdede izleyiciyle buluşan ‘Hasan Boğuldu’ filminde başrolü paylaşan Hülya Avşar ve Yalçın Dümer geçtiğimiz yıl birlikte poz vererek beğeni toplamıştı.

SET ORTAMINI ANLATTI

1990 yapımı olan ‘Hasan Boğuldu’ filminde ‘Emine’ ve ‘Hasan’ karakterlerini canlandıran ikiliden Yalçın Dümer, 2. Sayfa’ya konuk oldu. Dümer yayında setlerde günümüzde oldukça konforlu olan oyunculara dair konuşurken kendi yaşadıklarını da anlattı.

“HÜLYA’YA ARADA GÖZÜM KAYARDI”

Yalçın Dümer konuşmasında “Hülya’nın gözlerine bakamazdım, heyecanlanırdım. Hülya soyunurdu sokak ortasında fon perdesini ben tutardım. Arada gözüm kayardı” diyerek güldü.

YALÇIN DÜMER KİMDİR?

Yalçın Dümer, 1965 yılında İstanbul’da doğdu. Yalçın Dümer oyuncu ve sunucu. Oyuncu Ekrem Dümer ve Nejla Dümer’in oğludur. Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olmuştur. Konservatuar öğrencisiyken Şehir Tiyatroları’na girmiş, Amerika’da sinema okulunda okuyabilmek için benzin istasyonlarında çalışmıştır.

Ebru Cündübeyoğlu ile Çalar Saat ve Sabah Şekerleri programlarını sundular. Sonrasında Yalçın Dümer, Televole programını sunmuştur.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x